D13003RF12V
MFR.Part #
D13003RF12V
Description
-20℃~+75℃ 10bit 12MHz 16 Bit 2.7V~5.5V 512Byte Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS