D13002VF10V
MFR.Part #
D13002VF10V
Description
-20℃~+75℃ 10MHz 10bit 16 Bit 2.7V~5.5V 512Byte Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS