D13002FI16FV
MFR.Part #
D13002FI16FV
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 16MHz 2.7V~5.5V 512Byte Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS