D12670VFC33V
MFR.Part #
D12670VFC33V
JLCPCB Part #
C6170595
Package
QFP-144(20x20)
Description
-20℃~+75℃ 103 10bit 16 Bit 33MHz 3V~3.6V 8KB 8bit Built-in Others ROMless QFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)