D12392F20IV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
D12392F20IV
Description
-40℃~+85℃ 16 Bit 20MHz 4.5V~5.5V 87 8KB Built-in Others ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS