D12324SVF25V
MFR.Part #
D12324SVF25V
JLCPCB Part #
C1345400
Package
QFP-128(14x20)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 25MHz 32KB 86 8bit Built-in Others ROMless QFP-128(14x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS