D12322RVF25V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
D12322RVF25V
JLCPCB Part #
C3215506
Package
TQFP-128(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 2.7V~3.6V 25MHz 86 8KB 8bit Built-in Others ROMless TQFP-128(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS