CA3140M96
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
CA3140M96
JLCPCB Part #
C4368278
Package
SOIC-8
Description
-18V~18V -55℃~+125℃ 1 10pA 2mV 36V 48nV/√Hz@140kHz 4V~36V 70dB 9V/us 9uV/℃ SOIC-8 Operational Amplifier