BCR30AM-12LB#B00
MFR.Part #
BCR30AM-12LB#B00
JLCPCB Part #
C17235506
Package
TO-3P
Description
-40℃~+150℃ 2.5V 30A 50mA 600V TO-3P Thyristors (SCR)/Modules ROHS