RMA4N60092
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RMA4N60092
JLCPCB Part #
C3291315
Package
TO-92
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130pF@25V 18.5pF@25V 2.5W 3.5nC@10V 400mA 5V 600V 8.5Ω@10V,0.2A TO-92 MOSFETs ROHS