RM8N650HD
MFR.Part #
RM8N650HD
JLCPCB Part #
C3281622
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 22nC@10V 3.5V@250uA 4pF 540mΩ@10V 58pF 650V 680pF 80W 8A N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS