RM70P30DF
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM70P30DF
JLCPCB Part #
C3288307
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 12mΩ@4.5V 140pF 2.5V@250uA 3.45nF@25V 30V 60nC@10V 70A 90W P-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS