RM6N800LD
MFR.Part #
RM6N800LD
JLCPCB Part #
C3281388
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.29nF@50V 24nC@10V 4V@250uA 800V 900mΩ@10V 98W 9A N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS