RM6N800HD
MFR.Part #
RM6N800HD
JLCPCB Part #
C3281617
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.32nF 22.8nC 2pF 33pF 4V@250uA 6A 800V 900mΩ@10V 98W N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS