RM6005AR
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM6005AR
JLCPCB Part #
C3280048
Package
SOT-223-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100pF@30V 2.5V@250uA 22nC@10V 2W 45mΩ@4.5V 5A 60V 979pF@30V N-Channel SOT-223-3 MOSFETs ROHS