RM47N600T7
MFR.Part #
RM47N600T7
JLCPCB Part #
C3280987
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.3991nF 3.1119nF 47A 4V@250uA 50W 600V 61.6pF 81mΩ@10V 87.967nC@10V TO-247 MOSFETs ROHS