RM45N600T7
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM45N600T7
JLCPCB Part #
C3290652
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.808nF@100V 37pF 431W 44.5A 4V@250uA 600V 69nC@10V 90mΩ@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS