RM30N250DF
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM30N250DF
JLCPCB Part #
C3277795
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.584nF@100V 150W 20nC@10V 250V 29A 4V@250uA 64mΩ@10V 7.6pF@100V N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS