RM24N200TI
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM24N200TI
JLCPCB Part #
C3290534
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.5V@250uA 200V 24A 4.2nF@25V 45W 60nC 75pF 80mΩ@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS