RM2004NE
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM2004NE
JLCPCB Part #
C3280192
Package
SOT-23-6
Description
-55℃~+150℃ 1.25W 1V@250uA 2 N-Channel 20V 24mΩ@4.5V 60pF 650pF@10V 8nC 9A N-Channel SOT-23-6 MOSFETs ROHS