RM1A5N30S3AE
MFR.Part #
RM1A5N30S3AE
JLCPCB Part #
C3280227
Package
SOT-323
Description
-50℃~+150℃ 1 N-channel 1.5A 1.5V@250uA 105pF@15V 11pF@15V 185mΩ@2.5V 30V 4.1nC 500mW N-Channel SOT-323 MOSFETs ROHS