RM130N30D3
MFR.Part #
RM130N30D3
JLCPCB Part #
C3288326
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 130A 2.4V@250uA 3.2mΩ@10V 30V 4.2nF 45W 552pF 600pF 78nC@10V N-Channel DFN-8-EP(3x3) MOSFETs ROHS