RM130N200T2
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM130N200T2
JLCPCB Part #
C3290274
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 132A 200V 4.97nF 420pF 429W 4V 56nC@10V 7.5pF N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS