RM12N650TI
MFR.Part #
RM12N650TI
JLCPCB Part #
C3280844
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8pF 11.5A 19nC@10V 19pF 32.6W 360mΩ@10V 4V@250uA 650V 870pF@50V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS