RM12N650LD
MFR.Part #
RM12N650LD
JLCPCB Part #
C3281377
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.8pF 101W 11.5A 19nC@10V 360mΩ@10V 4V@250uA 54pF 650V 870pF N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS