RM120N30DF
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM120N30DF
JLCPCB Part #
C3288306
Package
DFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.1nF 120A 2.2V@250uA 3.35mΩ@4.5V 30V 4.2nF 72nC@10V 75W 78pF N-Channel DFN-8(5x6) MOSFETs ROHS