RM10N30D2
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM10N30D2
JLCPCB Part #
C3279605
Package
PQFN-6(2x2)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.415nF 10A 119pF 16mΩ@4.5V 2.02W 25.1nC@10V 2V@250uA 30V 82pF N-Channel PQFN-6(2x2) MOSFETs ROHS