RM10N100LD
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM10N100LD
JLCPCB Part #
C3281381
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10A 140mΩ@4.5V 21.5nC@10V 27pF 2V@250uA 37pF 40W 730pF N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS