RL1N1600F
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RL1N1600F
JLCPCB Part #
C17517540
Package
A-405
Description
-55℃~+150℃ 1.6kV 1.8V@500mA 1A 300ns 5uA@1600V A-405 Switching Diodes ROHS