BZT52C5V1-T-TMS
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
BZT52C5V1-T-TMS
JLCPCB Part #
C2828521
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2uA@2V 4.85V~5.36V 5.1V 500mW 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS