BZT52C12-T-TMS
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
BZT52C12-T-TMS
JLCPCB Part #
C2828518
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.6V 12V 25Ω 500mW SOD-323 Zener Diodes ROHS