2KMD100S
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
2KMD100S
JLCPCB Part #
C3589205
Package
MD-S
Description
-55℃~+150℃ 100V 200uA@100V 2A 60A 850mV@2A Single-Phase Rectifier MD-S Bridge Rectifiers ROHS