RSF1A-303-JTW
MFR.Part #
RSF1A-303-JTW
JLCPCB Part #
C17323147
Description
-55℃~+235℃ 1W 30kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS