RSF1A-163-JTW
MFR.Part #
RSF1A-163-JTW
JLCPCB Part #
C17345786
Description
-55℃~+235℃ 16kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS