GP55-9530-FBW
MFR.Part #
GP55-9530-FBW
JLCPCB Part #
C17675472
Description
-55℃~+160℃ 250mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS