GP55-4870-FBW
MFR.Part #
GP55-4870-FBW
JLCPCB Part #
C17195471
Description
-55℃~+160℃ 250mW 487Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS