GP55-18R2-FBW
MFR.Part #
GP55-18R2-FBW
JLCPCB Part #
C17216106
Description
-55℃~+160℃ 18.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS