175-750-JTW
MFR.Part #
175-750-JTW
JLCPCB Part #
C17229392
Description
-65℃~+350℃ 10W 75Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS