175-621-JBW
MFR.Part #
175-621-JBW
JLCPCB Part #
C17311664
Description
-65℃~+350℃ 10W 620Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS