175-1R3-JBW
MFR.Part #
175-1R3-JBW
JLCPCB Part #
C17621465
Description
-65℃~+350℃ 1.3Ω 10W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS