175-102-JTW
MFR.Part #
175-102-JTW
JLCPCB Part #
C17557307
Description
-65℃~+350℃ 10W 1kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS