175-101-JTW
MFR.Part #
175-101-JTW
JLCPCB Part #
C17404584
Description
-65℃~+350℃ 100Ω 10W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS