160-750-JBW
MFR.Part #
160-750-JBW
JLCPCB Part #
C17529623
Description
-65℃~+350℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS