160-6R2-JTW
MFR.Part #
160-6R2-JTW
JLCPCB Part #
C17218472
Description
-65℃~+350℃ 5W 6.2Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS