160-561-JBW
MFR.Part #
160-561-JBW
JLCPCB Part #
C17416715
Description
-65℃~+350℃ 560Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS