160-150-JTW
MFR.Part #
160-150-JTW
JLCPCB Part #
C17624591
Description
-65℃~+350℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS