160-130-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-130-JBW
JLCPCB Part #
C17332797
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS