125-911-JBW
MFR.Part #
125-911-JBW
JLCPCB Part #
C17666670
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 910Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS