125-621-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
125-621-JTW
JLCPCB Part #
C17650948
Package
Plugin,D2.4xL9.8mm
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 620Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS