125-510-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
125-510-JBW
JLCPCB Part #
C17337000
Package
Plugin,D2.4xL9.8mm
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 51Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS